Migliorgatto Sterilized

MIGLIORGATTO STERILIZED РИЗНАЧЕНА НАГОРОДА ПРОДУКЦІЯ РОКУ 2016

Після присудження премії «Product of the Year 2015» за якість та іновації Migliorgatto Sterilized також нагороджується у 2016 ріці премією  PRODUCT FOOD 2016.

The Food Award створена  журналом FOOD, щоб покращити та дати уявлення про нові продукти харчування , які були створені за останні 2 роки в Італії або відновлені з значними змінами та інноваціями в рамках свого асортименту. 

Стерилізація вносить зміни в темперамент домашніхулюбленців (тварина стає більш спокійною і врівноваженою), в організмі зменшується рівень гормонів, які беруть участь в процесах метаболізму. Це підвищує ризик виникнення ожиріння і розвитку захворювань сечовивідних шляхів. Однією з основних причин утворення камінців в сечовивідних шляхах є незбалансований раціон годівлі з надлишком магнію і фосфору в кормах, який призводить до зміни кислотності сечі.

Крокети з ніжним лососем Крокети з ніжним курчам Крокети з яловичиною У котів сечокам`яна хвороба реєструється як в безпородних, так і породистих тварин, але найбільш часто дане захворюванняреєструється у таких порід як: Безпородні коти- 65%; Європейська короткошерста або короткошерстадомашня - 61%; Перська порода і метиси персів - 28%випадків (особливо блакитного, кремового і білогозабарвлень); Бірманська порода - 6%.

Сухий корм

   Migliorgatto Sterilized Хрусткі делікатеси...
Докладніше

Вологий корм

Особливі рецепті вологих кормів Migliorgatto Sterilized з...
Докладніше