Наш комерційний підхід заснований на розвитку та навчанні робочої команди, тому ми маємо можливість запропонувати нашим клієнтам кваліфікованих фахівців, які здатні оперувати фактами і доказами.

Miocane і Miogatto - це смачна їжа на кожен день для собак і котів. Наша мета полягає у тому, щоб посилити цей аспект за допомогою якості продукції, яку ми розміщуємо в магазинах, супермаркетах і різних точках продажу.

Ключовими факторами філософії Морандо є:

  • Якість - вибагливий підбір і контроль сировини, як рослинного так і тваринного походження, щоб отримати готовий продукт найвищої якості, що відповідає вимогам  покупців і кінцевих споживачів.
  • Добробут - розробки для високої засвоюваності і збалансований енергетичний склад. Завдяки правильному дозуванню вітамінів, білків, мінералів і жирних кислот Омега3 і Омега6, це необхідні елементи, щоб тварина була завжди красивою і в хорошій фізичній формі.         
  • Широкий діапазон - наявність великого вибору, як в сухому так і у вологому кормі, що виражається у багатій і повній гаммі, щоб задовольнити будь-який смак тварини.
  • Сервіс - продукт поставляється в точки продажів в найкоротші терміни, що має велике значення як для замовника, так і для кінцевого споживача.