ІТАЛІЙСЬКА ІСТОРІЯ КОРМУ ДЛЯ ТВАРИН

"Морандо" була заснована в другій половині 1940-х років під назвою "Енріко Морандо & САП", пізніше (у 1980-х роках) стала публічною компанією з обмеженою відповідальністю.

Енріко Морандо є піонером і засновником концепції корму для домашніх тварин в Італії. Щорічник Національної асоціації кормових виробників - " Assalzoo" розмістив під ім'ям Енріко Морандо наступне визначення:"абсолютно перше гучне ім'я в індустрії виробництва італійського корму для домашніх тварин".

На початку свого бізнесу, "Енріко Морандо & САП" займалася продажем різних сільськогосподарських продуктів. У той час найбільш процвітаючий ринок масового виробництва з кращими цінами для закупівель знаходився у Франції (Марсель), саме там на момент одної з подорожей Енріко познайомився з ринком кормів для домашніх тварин. У відповідь на запитання: "Як все починалося?», Енріко Морандо відповідає: "Під час однієї з моїх численних поїздок в Марсель, щоб поповнити запаси зернових культур, я побачив величезну рекламу, на якій були зображені консерви для кішок і собак. Зайшов в магазин і відразу купив пару ящиків, щоб проаналізувати їх вміст по приїзду в Італію. Це був початок 1950 - х років і в Італії ще ніхто не знав про існування корму для домашніх тварин. Тому я вирішив сісти на потяг до Риму і йти до Міністерства сільського господарства. Тут вони дали мені проект  по будівництву заводу, проінформували про санітарні норми і розповіли правила подання заявки на офіційне затвердження в міністерстві. Отримавши дозвіл, я почав повномасштабне виробництво в м. Неіве (м. Кунео), де був заснований наш перший завод. На початку 1960 - х років виробничої потужності стало недостатньо і я, з  моїми синами, Джованні і Уолтером, перенесли виробництво в м. Кастильоне (провінція Мантова), де купили завод і продовжували випускати вологий корм за новими, найсучаснішими технологіями.

Пізніше, на початку 1980 - х років, ми почали виробництво сухого корму для домашніх тварин в м. Андедзено. Після чого, трохи згодом,  купили компанію в м. Мольфету (м. Барм), яка і сьогодні  продовжує розростатися і виготовляє усі вологі корми для кішок і собак ".

Компанія "Морандо" упродовж багатьох років розробляє інноваційні проекти, щоб задовольнити найвибагливіших споживачів. Енріко Морандо, зі своєю сім'єю (сини Джованні і Вальтер, онуки Франка і Лора) досі продовжує наполегливо працювати день у день, щоб передати багатий досвід і використати його для створення продукції високої якості.

З 1948 року